Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Kia Venga 1.4 - 90 KM

Kia Venga testKia Venga na polskim rynku zadebiutowała w 2010 roku i już na dobre się tu zadomowiła. To kolejne auto koreańskiego producenta, które zostało zaprojektowane z myślą o europejskim rynku i tutaj też jest produkowane.

 

Znamy już kalendarz Mistrzostw Polski Kia Picanto

Został opublikowany regulamin i kalendarz  Kia Lotos Race. Jedyną zmianą w kalendarzu jest przesunięcie terminu V rundy mistrzostw, jaka odbędzie się w Poznaniu. W zaktualizowanym przez PZM terminarzu te zawody odbędą się o tydzień wcześniej. Szczegółowy regulamin zaakceptowany przez PZM oraz kalendarz cyklu zostały opublikowane na stronie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski Kia Picanto – www.kialotosrace.pl. Regulamin Ramowy i Regulamin Techniczny KIA Lotos Race zostały również opublikowane opublikowane na stronie www.pzm.pl.

Kalendarz Kia Lotos Race

Lausitzring (Niemcy): 4-6.05.2012

Red Bull Ring (Austria): 18-20.05.2012

Poznań (Polska): 29.06 - 01.07.2012

Slovakiaring (Słowacja): 17-19.08.2012

Poznań (Polska): 24-26.08.2012

Brno (Czechy): 21-23.09.2012

Po zniesieniu limitu wiekowego dla uczestników, nadal można się rejestrować do udziału w tegorocznych mistrzostwach, a nabór zawodników zakończy się 23 marca 2012. Organizator zaprasza wszystkich chętnych do udziału w jedynym, markowym pucharze wyścigowym w Polsce.

Zainteresowani udziałem w mistrzostwach wszelkie informacje na temat form zakupu samochodów, przystąpienia do zawodów i warunków znajdą na www.kialotosrace.pl. Samochód z pełnym wyposażeniem sportowym sprzedawany jest zawodnikom w preferencyjnej cenie 39. 900 zł.

Kia Lotos Race jest kontynuacją organizowanego od 2006 do 2010 roku przez Kia Motors Polska markowego serialu wyścigowego. Partnerem strategicznym projektu jest Lotos Oil, a znaczącego wsparcia udzielają także Santander Consumer Bank oraz grupa PZU.

Wyścigowe Mistrzostwa Polski Kia Picanto realizowane we współpracy z PZM przewidziane są na najbliższe 3 lata.

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Kia zaprezentowała pierwsze szkice swojego koncepcyjnego modelu Track’ster. Koncept powstał na podzespołach Kia Soul i został przygotowany z myślą o rozpoczynających się w tym tygodniu Chicago Auto Show 2012.