Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Test Kia cee’d 1,6 GDI

Test Kia cee’d 1,6 GDI

Kia w rekordowo krótkim czasie dogoniła europejskich konkurentów. Nowy cee’d oferuje przestronną karoserię, cichy i mocny silnik wysokoprężny oraz mnóstwo nowych systemów wspierających kierowcę, a mimo to jego cena pozostaje konkurencyjna.

 

Policyjne samochody Kia w nowym filmie James Bond – Skyfall

Kia Sportage James Bond – SkyfallW najnowszym filmie o przygodach agenta 007 Jamesa Bonda, pojawią się samochody Kia Optima i Sportage.

W Londynie podczas kręcenia zdjęć do filmu można było zobaczyć oba modele w barwach brytyjskich radiowozów. W jednej ze scen, widzimy Daniela Craiga jako Bonda biegnącego wzdłuż ulicy Whitehall. Jest on wymijany przez kolumnę samochodów Kia w policyjnym malowaniu.

Kia Sportage James Bond

Choć fabuła na razie nie jest znana to zrozumiałe jest, że Brandem będzie próbował zamordować szefa Bonda, M, graną przez brytyjską aktorkę Judi Dench.

Policyjne samochody Kia Optima i Sportage odgrywają kluczową rolę podczas gdy Bond i policja próbują zablokować centralny Londyn, aby przygotować pułapkę na swojego przeciwnika.

Kia Optima Skyfall

Samochody do filmu zapewniła Kia Motors UK. Stephen Kitson powiedział: „Jesteśmy dumni z tego, że zostaliśmy poproszeni o wsparcie ekipy produkcyjnej i że samochody Optima i Sportage odegrają główną rolę w tej części filmu”.

W październiku odbędzie się premiera filmu w Londynie a na ekranach całego świata film pojawi się w okresie ferii zimowych.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu. Dostrzeżesz przejeżdżającą Kia Optima?

źródło: kia-buzz.com

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Jest to jeden z najbardziej prestiżowych europejskich plebiscytów motoryzacyjnych organizowanych przez redakcję tygodnika Auto Świat. Jego historia sięga 1976 roku a od czterech lat co roku odbywa się polska edycja tego konkursu