Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Kia Venga 1.4 - 90 KM

Kia Venga testKia Venga na polskim rynku zadebiutowała w 2010 roku i już na dobre się tu zadomowiła. To kolejne auto koreańskiego producenta, które zostało zaprojektowane z myślą o europejskim rynku i tutaj też jest produkowane.

 

Kia zaprosi fotografów na Paris Motor Show

Paris Motor Show 2012Salon samochodowy w Paryżu już za niecały miesiąc. To jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych o bogatej ponad 100-letniej tradycji.

Podczas tegorocznego Paris Motor Show, wraz z wieloma innymi modelami, zadebiutuje nowa generacja Kia Carens.

Na tą premierę Kia zaprosi trzy zespoły fotografów. Więc jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji lub fotografii, zachęcamy do zapisania się i skorzystania z tej wspaniałej okazji aby uwiecznić samochody Kia podczas tegorocznego Paris Motor Show. Brzmi interesująco? Spójrz na informację poniżej:

Paris Motor Show 2012

Na zgłoszenia czekamy do 7 września, więc z rejestracją musicie się pośpieszyć. Wystarczy, że wyślecie nam kilka swoich zdjęć za pomocą formularza na stronie https://apps.facebook.com/542307622465552/

Do wygrania wyjazd ma salon samochodowy do  Paryża.

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Kia Motors Corporation znalazła się w gronie najważniejszych laureatów pierwszej edycji Automotive Design Contest. Ten nowy, otwarty dla wszystkich producentów motoryzacyjnych międzynarodowy konkurs designu zorganizowany został przez Niemiecką Radę Wzornictwa Przemysłowego (Rat für Formgebung), w której gestii leży także Niemiecka Nagroda Wzornictwa (Designpreis der Bundesrepublik Deutschland).