Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Kia Venga 1.4 - 90 KM

Kia Venga testKia Venga na polskim rynku zadebiutowała w 2010 roku i już na dobre się tu zadomowiła. To kolejne auto koreańskiego producenta, które zostało zaprojektowane z myślą o europejskim rynku i tutaj też jest produkowane.

 

Narodowe Mistrzostwa Polski „atp" - KIA Amateur Australian Open 2012

Mistrzostwa Polski atpJuż w najbliższą sobotę, w Warszawie rusza na kortach KS Warszawianka największa amatorska impreza tenisowa – XXVIII Narodowe Mistrzostwa Polski „atp”.

Po kilku latach nieobecności najlepszych tenisistów-amatorów w stolicy wracają teraz do Warszawy szeroką ławą. O tytuły mistrzów Polski rywalizować będzie bowiem ponad 350 amatorów z całego kraju i nie tylko. Zgłoszenia do turnieju napłynęły także z zagranicy, a najdłuższy dystans do przebycia mieli polonusi z Florydy.

Mecze rozgrywane będą w 13 męskich i 10 kobiecych kategoriach indywidualnych, w grach deblowych oraz także w kategorii mikstów. Ta ostatnia kategoria cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem obserwatorów i samych zawodników, gdyż zwycięzcy gry mieszanej zostaną uhonorowani przez sponsora głównego mistrzostw – firmę KIA Motors Polska sp. z o.o. nagrodą specjalną – wyjazdem na turniej wielkoszlemowy Australian Open w styczniu 2013 r. Niejako w pakiecie dojdzie wygrywającej parze dodatkowa atrakcja, jaką będzie reprezentowanie Polski w turnieju KIA Amateur Australian Open. Będą mogli zagrać m.in. na trawie słynnego klubu Kooyong, gdzie jeszcze w latach 80-tych rozgrywano wielkoszlemowe zmagania najlepszych na świecie.

KIA została głównym sponsorem wielkoszlemowego turnieju tenisowego Australian Tennis Open w 2002 roku. Występując w roli głównego sponsora Australian Open – Kia Motors Corporation zdobyła niezwykłą szansę wykorzystania tego prestiżowego wydarzenia sportowego jako elementu swej globalnej strategii marketingowej.

Jedną z najważniejszych imprez towarzyszących turniejowi Australian Open jest właśnie tenisowy turniej amatorski - KIA Amateur Australian Open (AAO). KIA AAO organizowany jest w wielu krajach na całym świecie a jego głównym założeniem jest propagowanie gry w tenisa oraz umożliwienie amatorom gry na tych samych kortach, na których o najwyższe laury walczą zawodowcy. Światowy finał AAO odbywa się co roku w Melbourne podczas ostatniej fazy turnieju Australian Open.

To jednak nie jedyne nagrody czekające na najlepszych polskich amatorów. Organizatorzy przewidują dla najlepszych medale, dyplomy i oczywiście nagrody rzeczowe od sponsorów technicznych mistrzostw.

Wśród wszystkich uczestników posiadających aktualną licencję „amatorskiego tenisa polskiego” zostaną rozlosowane dwa zaproszenia na trzydniowe szkolenia w Akademii Nicka Bollettieriego w Bradenton na Florydzie obejmujące także przelot do USA.

W trakcie mistrzostw, w niedzielny wieczór, odbędzie się podsumowanie roku „atp”, podczas którego rozdane zostaną nagrody i wyróżnienia za rok 2011. Gala połączona będzie z tradycyjnym „players party”, gdzie spodziewana jest wyjątkowo wysoka frekwencja…

Więcej informacji na temat XXVIII Narodowych Mistrzostw Polski „atp” na stronie: www.atp.org.pl

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Po udanej współpracy partnerskiej podczas Mistrzostw Europy w Szwajcarii - UEFA EURO 2008, Kia została jednym z głównych partnerów EURO 2012.