Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Kia Venga 1.4 - 90 KM

Kia Venga testKia Venga na polskim rynku zadebiutowała w 2010 roku i już na dobre się tu zadomowiła. To kolejne auto koreańskiego producenta, które zostało zaprojektowane z myślą o europejskim rynku i tutaj też jest produkowane.

 

Kia Dubstep – finał na UEFA EURO 2012

Zwycięzcy Kia DubstepPo udanej współpracy partnerskiej podczas Mistrzostw Europy w Szwajcarii - UEFA EURO 2008, Kia została jednym z głównych partnerów EURO 2012.

W tym celu Kia ogłosiła ogólnoświatowy konkurs łączący piłkę nożną z muzyką i tańcem dubstep. Do konkursu zgłosiło się wielu tancerzy z całego świata reprezentujący różne style taneczne. Taniec należało wykonać do przeboju  “I Can’t Stop” by DJ Flux Pavilion. Finaliści tej internetowej tanecznej bitwy zostali zaproszenia na mecz otwarcia Euro 1012, gdzie mogli konkurować w ostatecznej rozgrywce.

Spośród ponad dwustu zgłoszeń zostało wybranych szesnastu najlepszych tancerzy. Następnie oddano tysiące głosów i wybrano finałową ósemkę, która przyjechała do Polski na wielki finał  ‘Kia Dubstep World Final Champions’. Finałowa rozgrywka odbyła się 8 czerwca w warszawskiej strefie kibica przed ponad trzydziesto tysięczną publicznością.

finaliści Kia Dubstep

Finaliści konkursu Kia Dubstep na meczu otwarcia  UEFA EURO 2012 - Polska vs Grecja.

Kia Dubstep

Rodak i Tomas. Finaliści z Czech, którzy reprezentują grupę tańca ‘Mighty Imagination’

Kia Dubstep Warszawa

Konkurs odbył się w oficjalnej strefie kibica UEFA EURO 2012. Finałowe zmagania oglądało ponad 30 000 kibiców.

Kia Dubstep D-Epeitos

Finaliści reprezntujący grupę taneczną ‘D-Epeitos’ z Sao Paulo z Brazylii.

Kid Robot i Silk na Kia Dubstep

Kid Robot i Silk – zwycięzcy konkursu Kia Dubstep Word. Gratulujemy zwycięzcom głównej nagrody, nowego Kia Picanto. Razem ze zwycięzcami na zdjęciu Thomas Oh, wiceprezes i dyrektor operacyjny Kia Motors.

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Już jutro, podczas Targów samochodowych w Poznaniu, Kia Motors Polska zaprezentuje dwie polskie premiery: Nową Kia Soul oraz koncepcyjne Kia provo. Ponadto będzie można zobaczyć 11 innych modeli Kia wśród których znajdą się także: Kia Sportage po liftingu, cee’d GT, Optima po faceliftingu oraz Kia pro-cee’d GT w wersji wyczynowej.