Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Kia Venga 1.4 - 90 KM

Kia Venga testKia Venga na polskim rynku zadebiutowała w 2010 roku i już na dobre się tu zadomowiła. To kolejne auto koreańskiego producenta, które zostało zaprojektowane z myślą o europejskim rynku i tutaj też jest produkowane.

 

Kia wybrana najlepszym producentem samochodów przez Which?

Which? Awards 2012Niezależna organizacja konsumencka Which? przyznając tegoroczne nagrody, ogłosiła markę Kia najlepszym producentem samochodów w 2012 roku.

Doceniono wysoką jakość nowej gamy samochodów, doskonały stosunek ceny do jakości i najlepszą w branży siedmioletnią gwarancję.

Wręczając nagrodę Which? Dyrektor Naczelny, Peter Vicary Smith był pod wrażeniem marki Kia. Podczas badań samochodów zarówno pod względem niezawodności jak i zadowolenia klientów, Kia pokonała takich konkurentów jak BMW, Hyundai, Skoda i Toyota.

Przedstawiciele Which? stwierdzili, że są pod wrażeniem nowych modeli Kia Sorento, Rio i Picanto zarówno przy testach laboratoryjnych jak i pierwszych testach drogowych. Porównując obecne samochody Kia do tego co było pięć lat temu stwierdzamy, że Kia jest obecnie najlepiej rozwijającą się marką.

Which? jest największą brytyjską konsumencką organizacją non profit. Już od ponad 50 lat rekomenduje tylko najlepsze produkty na rynku. Nagrody Which? są przyznawane brytyjskim firmom od 2007 roku. Każdego roku są wybierane te firmy i osoby, które konsekwentnie działają na korzyść konsumentów.

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Jest to jeden z najbardziej prestiżowych europejskich plebiscytów motoryzacyjnych organizowanych przez redakcję tygodnika Auto Świat. Jego historia sięga 1976 roku a od czterech lat co roku odbywa się polska edycja tego konkursu