Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Kia Venga 1.4 - 90 KM

Kia Venga testKia Venga na polskim rynku zadebiutowała w 2010 roku i już na dobre się tu zadomowiła. To kolejne auto koreańskiego producenta, które zostało zaprojektowane z myślą o europejskim rynku i tutaj też jest produkowane.

 

Kurs na licencję WT / WTJ, Kielce, 4-5.03.2006

Informujemy, że Automobilklub Kielecki organizuje kurs kierowców wyścigowych na licencję WT i WTJ uprawniającą do startów w zawodach na torach zamkniętych w Mistrzostwach Okręgu oraz Mistrzostwach Polski.

Kurs odbędzie się w Ośrodku Sportowo Turystycznym w Miedzianej Górze z częściowym wykorzystaniem toru "Kielce". Zajęcia rozpoczną się 4 marca br. i będą trwały przez dwa dni. Kurs został podzielony na część teoretyczną oraz praktyczną. 

Program kursu obejmie:

  • omówienie Kodeksu Sportów Samochodowych FIA, regulaminów ramowego i szczegółowego WSMP i DSMP, zagadnień bezpieczeństwa na torze, wyposażenia zawodników pod kątem bezpieczeństwa, regulaminów technicznych,
  • jazdy testowo-szkoleniowe sprawdzające umiejętności praktyczne kandydatów na kierowców wyścigowych,
  • egzamin sprawdzający umiejętności kandydatów.


Posiadacze licencji RI, RII, RT i RC lub kartingowej mogą przystąpić do egzaminu bez konieczności odbycia kursu.
Automobilklub Kielecki zapewni kursantom niezbędne materiały i dokumenty potrzebne do szkolenia.
Na szkolenie uczestnicy przyjeżdżają własnym samochodem z dwoma siedzeniami kierowcy i pasażera oraz z kaskiem.
Automobilklub Kielecki umożliwia korzystanie z bazy noclegowej i restauracji we własnym motelu na terenie toru "KIELCE"
Koszt zakwaterowania i wyżywienia uczestnicy ponoszą we własnym zakresie. Warunkiem odbycia kursu jest minimum 10 uczestników.

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Do naszej redakcji trafił na testy Car Dock firmy Dension. Ta stacja dokująca łączy w sobie kilka funkcji pozwalających na korzystanie z telefonu podczas jazdy samochodem.