Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Kia Venga 1.4 - 90 KM

Kia Venga testKia Venga na polskim rynku zadebiutowała w 2010 roku i już na dobre się tu zadomowiła. To kolejne auto koreańskiego producenta, które zostało zaprojektowane z myślą o europejskim rynku i tutaj też jest produkowane.

 

Firma Kia Motors zaprasza na szkolenie i egzamin na licencję wyścigową

Kia Motors PolskaWszystkich zainteresowanych uzyskaniem licencji wyścigowej firma Kia Motors Polska informuje, że w dniach 14-15.01.2006 r. odbędzie się w Poznaniu szkolenie i egzamin na licencję "WT" i "WTJ".

Początek kursu 14 stycznia o godz. 9.00 na Torze "Poznań". Koszt szkolenia i egzaminu wynosi 500 PLN, a dla posiadaczy licencji kartingowej "RII" - 350 PLN. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panią Iwoną Konieczną z Automobilklubu Wielkopolski pod numerem telefonu: 061 814 35 11.

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z procedurą przyznawania samochodów Kia Picanto po preferencyjnych cenach, będzie to ostatni moment, żeby osoby nie posiadające jeszcze licencji zdały egzamin i dzięki temu znacznie zwiększyły swoje szanse na przyznanie samochodu.

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

W tegorocznym niemieckim konkursie wzornictwa przemysłowego „red dot award” najwyższe wyróżnienia w dwóch kategoriach formalnych otrzymała firma Kia Motors Corporation. Nagrody ‘red dot award’ przyznawane przez składające się z uznanych, międzynarodowych ekspertów designu jury zdobyły: kompaktowy SUV Kia Sportage oraz nowy sedan Kia Optima.