Warning: include_once(prolink_config.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/prolink.php on line 7

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'prolink_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.3/lib/php') in /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/prolink.php on line 7

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/index.php:1) in /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/index.php:1) in /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/index.php:1) in /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Kia Lotos Race 2014 na Slovakiaring już w najbliższy weekend
Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Kia Venga 1.4 - 90 KM

Kia Venga testKia Venga na polskim rynku zadebiutowała w 2010 roku i już na dobre się tu zadomowiła. To kolejne auto koreańskiego producenta, które zostało zaprojektowane z myślą o europejskim rynku i tutaj też jest produkowane.

 

Kia Lotos Race 2014 na Slovakiaring już w najbliższy weekend

Inauguracja trzeciego sezonu Mistrzostw Polski Kia PicantoInauguracja trzeciego sezonu Mistrzostw Polski Kia Picanto odbędzie się w dniach 10-11 maja na słowackim torze Slovakiaring.

Podczas tego weekendu zawodnikom Kia Lotos Race będzie towarzyszyć czwarta runda mistrzostw świata samochodów turystycznych FIA WTCC, druga runda FIA ETCC oraz kilka innych międzynarodowych serii wyścigowych: Touring Cars S&H, Formel Cars S&H i Suzuki Swift Cup.

Do pierwszej rundy w tym sezonie zgłosiło się na razie 20 zawodników. Są wśród nich zarówno doświadczeni i przygotowani do walki o zwycięstwo Stanisław Kostrzak, Michał Śmigiel czy Konrad Wróbel a także szereg debiutantów, rozpoczynających dopiero swoją przygodę z samochodowymi wyścigami. Na torze nie zobaczymy już Bartłomieja Mireckiego, dwukrotnego mistrza Polski Kia Lotos Race, który zgodnie z regulaminem serii po raz trzeci nie może już walczyć o mistrzowski tytuł.

Mistrzostwa Polski Kia Picanto 2014

Podczas tegorocznej rundy zobaczymy dwa nowe tory – holenderski Zandvoort, który odwiedzą już podczas drugiej rundy Kia Lotos Race i belgijski Zolder, na którym zakończą się tegoroczne zmagania o tytuł Mistrza Polski Kia Picanto.

Nowością w regulaminie technicznym będzie ustalenie minimalnej masy samochodu, wraz z wyposażeniem i kierowcą, na 920 kg. Wiąże się to z wprowadzeniem systemu doważania samochodów do wymaganych parametrów tak, aby jeszcze bardziej wyrównać szanse uczestników cyklu.

Wspólny weekend z mistrzostwami świata to nie jedyna nowość jaka dotyczy Kia Lotos Race. Do grona współorganizatorów serii dołączył bank BNP Paribas, będący partnerem koncernu Kia na rynku finansowym, oraz najdynamiczniej rozwijający się, internetowy serwis ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce - Otomoto.pl.

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Na wrześniowych targach motoryzacyjnych we Frankfurcie Kia zaprezentuje prototyp pojazdu o nazwie Kia KED 10. Koncept małego crossovera, nie jest zapowiedzią konkretnego modelu, a jedynie pokazuje kierunek w jakim podąża koreański producent.