Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Kia Venga 1.4 - 90 KM

Kia Venga testKia Venga na polskim rynku zadebiutowała w 2010 roku i już na dobre się tu zadomowiła. To kolejne auto koreańskiego producenta, które zostało zaprojektowane z myślą o europejskim rynku i tutaj też jest produkowane.

 

Kia Carens – kolejne szkice kompaktowego minivana

Kia CarensKia podgrzewa atmosferę i po raz kolejny ujawnia teasery kompaktowego minivana Carens / Rondo w zależności od rynku.

Na ostatnio prezentowanych szkicach Kia Carens widoczne były ogólne kształty i zarys nadwozia. Dziś prezentowane zdjęcia potwierdzają to co już widzieliśmy a dodatkowo bardzo realistycznie prezentują szczegóły nadwozia takie jak reflektory i grill. Widać duże podobieństwo do kompaktowego cee’da, który stanowi bazę dla nowego minivana.

Kia Carens

Gama silnikowa prawdopodobnie będzie również przejęta z modelu ceed, czyli będą to silniki benzynowe i diesle o pojemności 1,4 i 1,6 litra.

nowa Kia Carens

Nowy minivan będzie prawdopodobnie oferowany w wersjach 5 i 7-osobowej, ale o tych szczegółach dowiemy się podczas oficjalnej premiery 27 września na salonie samochodowym w Paryżu.

nowa Kia Carens

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Podczas czwartej rundy Kia Lotos Race w Poznaniu, ścigali się również zawodnicy włoskiego pucharu wyścigowego Green Hybrid Cup. W specjalnie przygotowanych, gazowo-elektrycznych autach Kia Venga, zasiadło 15 kierowców.