Warning: include_once(prolink_config.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/prolink.php on line 7

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'prolink_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.3/lib/php') in /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/prolink.php on line 7

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/index.php:1) in /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/index.php:1) in /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/index.php:1) in /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Kia zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Test Kia cee’d 1,6 GDI

Test Kia cee’d 1,6 GDI

Kia w rekordowo krótkim czasie dogoniła europejskich konkurentów. Nowy cee’d oferuje przestronną karoserię, cichy i mocny silnik wysokoprężny oraz mnóstwo nowych systemów wspierających kierowcę, a mimo to jego cena pozostaje konkurencyjna.

 

Kia zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Kia zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej PomocWzorem ubiegłych lat, tak i w tym roku Kia Lotos Race wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Kia pojawi się na warszawskiej „Moto Orkiestrze” a także przygotuje aukcje charytatywne.

Podczas tegorocznego XXII Wielkiego Finału partnerem licytacji organizowanych przez Kia Lotos Race  będzie „Antyradio”. Pod adresem: http://www.antyradio.pl/Polecamy/Akcje-Specjalne/Antyradio-gra-z-WOSP2 znajdują się odnośniki do aukcji na portalu Allegro, gdzie można licytować wyjazd na Poznańską rundę Mistrzostw Polski Kia Picanto, wraz z przejazdem „taxi” po torze „Poznań” oraz szkolenie w Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara, która jest oficjalnym partnerem Kia Motors Polska.

Kia Lotos Race zaprezentuje się również 12 stycznia na terenie AON Rembertów podczas warszawskiej „Moto Orkiestry” Będzie można  z bliska zobaczyć wyścigowe Picanto, startujące w wyścigach serii KLR. Ciekawostką będzie wyczynowy pro-cee’d GT, budowany pod kątem kolejnego sportowego projektu Kia Motors Polska.

wyczynowy pro-cee’d GT, budowany pod kątem kolejnego sportowego projektu Kia Motors Polska

Do wylicytowania będą także pakiety zaproszeń na krajową runę KLR oraz szkoleń w ABJTK. Kia Lotos Race to jedyna obecnie w naszym kraju, markowa seria wyścigowa o statusie Mistrzostw Polski, która jest rozgrywana od 2012 r. z planem trzyletnim. Zawodnicy rywalizują w niej identycznymi modelami Kia Picanto, w pełni przygotowanymi i przebudowanymi pod względem sportowym, startując na torach w Polsce, Niemczech, Słowacji, Czechach, Austrii i Węgrzech. Priorytetem organizatora jest stworzenie dla uczestników jak najlepszych warunków do rozpoczęcia kariery wyścigowej, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów.

W tym roku Wielki Finał zorganizowany zostanie w celu zbiórki funduszy na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Za uzyskane środki do szpitali trafią m.in.:

  • wielonarządowe tomografy komputerowe z możliwością znieczulenia do badania młodszych i pobudzonych dzieci,
  • RTG przyłóżkowe,
  • RTG z ramieniem C i monitorem,
  • radiologiczne stacje diagnostyczne,
  • aparaty USG przystosowane do badań FAST z opcją power-color-doppler.

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Samochody Kia cieszą się coraz większą popularnością we wszystkich krajach Europy. Efektem rosnącego popytu jest rekordowy wzrost produkcji oraz inwestycji. Słowacka fabryka Kia w Żylinie wyprodukowała w zeszłym roku 252 tys. samochodów oraz 359 tys. silników, co w porównaniu z rokiem 2010 daje wzrost odpowiednio o 10 i 12 procent.