Warning: include_once(prolink_config.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/prolink.php on line 7

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'prolink_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.3/lib/php') in /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/prolink.php on line 7

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/index.php:1) in /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/index.php:1) in /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/index.php:1) in /home/oskar8/domains/kia-motors.pl/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Kia oficjalnym partnerem Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara
Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Kia Venga 1.4 - 90 KM

Kia Venga testKia Venga na polskim rynku zadebiutowała w 2010 roku i już na dobre się tu zadomowiła. To kolejne auto koreańskiego producenta, które zostało zaprojektowane z myślą o europejskim rynku i tutaj też jest produkowane.

 

Kia oficjalnym partnerem Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara

Akademia Bezpiecznej Jazdy Tomasza KucharaKia Motors Polska podpisała umowę partnerską z Akademią Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara (ABJTK). W ramach współpracy ABJTK będzie użytkowała osiem nowych samochodów Kia cee’d w wersjach kombi oraz hatchback.

 

Modele cee’d w wersji hatchback są wyposażone w benzynowy silnik 1.6 GDI. Natomiast  cee’d SW wyposażone są w silniki wysokoprężne 1.6CRDi.

Samochody Kia będą wykorzystywane podczas kursów doskonalenia techniki jazdy, a także podczas szkoleń dotyczących eco drivingu. Szkolenia teoretyczne mają pomóc w poznaniu podstawowych zasad bezpiecznej jazdy. Dzięki nim każdy uczestnik rozpoczyna swoją edukację motoryzacyjną od podstaw. Natomiast  szkolenia praktyczne podnoszą umiejętności kierowców w prowadzeniu samochodu. W praktyce można zobaczyć jak przeciwdziałać skutkom fizyki, która doprowadza do utraty kontroli nad autem. Dynamiczny program szkolenia w dużej mierze odzwierciedla warunki drogowe, a tylko dzięki takim zajęciom można się nauczyć jak nie dopuszczać do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Akademia Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara

Dzięki zajęciom z eco drivingu, kursanci poznają najprostsze sposoby na ograniczenie kosztów eksploatacji aut, oraz mogą przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Szkolenia również składają się z części teoretycznej, pozwalającej poznać zasady ekonomicznej i ekologicznej jazdy. Natomiast część praktyczna pozwala na wykorzystanie wiedzy poznanej podczas wykładów. Podczas jazd z instruktorem, kierowca na bieżąco otrzymuje instrukcje dotyczące stylu jazdy.

Kursy ABJTK organizowane są w całym kraju, ale bazą jest ośrodek szkoleniowy „Rallyland” położony na terenie byłego lotniska wojskowego w Borach Tucholskich. Obiekt spełnia wymagania pod kątem szkolenia kierowców wszystkich kategorii w tym na potrzeby instytucji państwowych.

Tomasz Kuchar już od dłuższego czasu współpracuje z Kia Motors Polska. W 2011 roku był dyrektorem sportowym konkursu Kia Lotos Race 2011 mającego na celu wyłonienie utalentowanych, młodych zawodników startujących później w Wyścigowych Mistrzostwach Polski Kia Lotos Race.

Akademia Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara
Tomasz Kuchar: „Niezmiernie cieszę się z tego, że nasza oferta współpracy spotkała się z pozytywnym przyjęciem i Kia Motors Polska postanowiła zostać naszym oficjalnym partnerem. To dowód na pełne zaufanie z obu stron i wzajemne docenienie własnej wartości. Otrzymaliśmy do wykorzystania bardzo dobry sprzęt, który mielimy już możliwość sprawdzić w „ogniu walki” i który bardzo pozytywnie zaskoczył naszych instruktorów. Mam nadzieję, że to kolejny krok w ramach naszej współpracy, niezmiernie ważny i przynoszący wymierną korzyść obu stronom, ale przede wszystkim istotny i pozytywny dla naszych kursantów, którzy będą mogli podnosić swoje bezpieczeństwo korzystając z najnowocześniejszych i niezawodnych samochodów”.

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Kia Motors Europe rozpoczęła sponsorowanie charytatywne programu zasiewów ochronnych dla rolnictwa w południowym regionie afrykańskiej Republiki Mali. Założeniem projektu pod nazwą „Kia − Planting For A Better Life” (‘Kia − lepsze życie dzięki sadzeniu roślin’) jest zasadzenie w ciągu najbliższych trzech lat około sześciu milionów krzakowatych roślin rodzaju Jatropha (jatrofa) aby poprzez pomoc w zwiększeniu plonów i dochodów lokalnych rodzin rolniczych stworzyć im perspektywę jaśniejszej przyszłości.