Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Test Kia cee’d 1,6 GDI

Test Kia cee’d 1,6 GDI

Kia w rekordowo krótkim czasie dogoniła europejskich konkurentów. Nowy cee’d oferuje przestronną karoserię, cichy i mocny silnik wysokoprężny oraz mnóstwo nowych systemów wspierających kierowcę, a mimo to jego cena pozostaje konkurencyjna.

 

Kia w plebiscycie Auto Lider 2012

Auto Lider 2012Podczas Gali Auto Lider 2012,  Kia odebrała nagrody za najlepszy projekt marketingowy UEFA EURO 2012™ oraz za II miejsce dla modelu Sportage w kategorii Mały SUV i Crossover.

Jak widać, gusta internautów idą w parze z rzeczywistymi wynikami sprzedaży na polskim rynku, gdzie popyt na kompaktowe SUV-y wciąż rośnie.

Auto Lider 2012

Auto Lider organizowany przez redakcję tygodnika Motor i miesięcznika Auto Moto to największy plebiscyt tego typu w Polsce. W ramach plebiscytu na łamach obu czasopism oraz na stronie internetowej www.autolider-plebiscyt.pl prezentowane były najciekawsze modele, innowacje techniczne oraz projekty marketingowe branży motoryzacyjnej roku 2012.

Grzegorz LeśniczekNagrodę za Najlepszy Projekt Marketingowy odebrał Grzegorz Leśniczek, marketing manager Kia Motors Polska.

Tegoroczna edycja konkursu Auto Lider 2012 była już jedenastą z rzędu. Czytelnicy głosowali na swoich faworytów w różnych kategoriach. Wyniki ogłoszono 21 lutego 2013 roku podczas uroczystej gali w hotelu Sheraton w Warszawie. W głosowaniu wzięło udział ponad 100 tys. osób.

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Do naszej redakcji trafił na testy Car Dock firmy Dension. Ta stacja dokująca łączy w sobie kilka funkcji pozwalających na korzystanie z telefonu podczas jazdy samochodem.