Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Test Kia cee’d 1,6 GDI

Test Kia cee’d 1,6 GDI

Kia w rekordowo krótkim czasie dogoniła europejskich konkurentów. Nowy cee’d oferuje przestronną karoserię, cichy i mocny silnik wysokoprężny oraz mnóstwo nowych systemów wspierających kierowcę, a mimo to jego cena pozostaje konkurencyjna.

 

Kia Lotos Race zagra podczas XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Kia na Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyJuż w najbliższą niedzielę 13 stycznia organizator Wyścigowych Mistrzostw Polski Kia Picanto zaprezentuje się podczas Moto Orkiestry na warszawskim Bemowie.

Podczas imprezy zorganizowanej na terenie autodromu Automobilklubu Polskiego przy ul. Powstańców Śląskich 127, zaprezentowane zostaną samochody jakimi ścigają się uczestnicy serii Kia Lotos Race, a do wylicytowania będą przejazdy wyścigowymi Picanto oraz oficjalna odzież serii KLR.

Zwycięzcy aukcji będą mieli możliwość uczestniczenia w przedsezonowej sesji dla zawodników, która odbędzie się w kwietniu na torze w Poznaniu i zajęcia miejsca za kierownicą samochodu. Wraz z instruktorem będą mogli samodzielnie pokonać kilka okrążeń toru. Wymogiem będzie jedynie posiadanie prawa jazdy.

Pod młotek trafią także zestawy oficjalnych bluz i czapek Kia Lotos Race.

Moto Orkiestra rozpocznie „koncert” o godzinie 10.00 a licytacje zakończą się o 16.00.

Zapraszamy wszystkich miłośników sportów motorowych do odwiedzenia Moto Orkiestry i wzięcia udziału w licytacjach. W tym roku cały dochód WOŚP zostanie przeznaczony na dwa cele: połowa na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, a połowa na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych. Aktualne informacje na temat imprezy publikowane są na stronie www.motorkiestra.pl oraz na www.WOSP.org.pl

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Samochody Kia cieszą się coraz większą popularnością we wszystkich krajach Europy. Efektem rosnącego popytu jest rekordowy wzrost produkcji oraz inwestycji. Słowacka fabryka Kia w Żylinie wyprodukowała w zeszłym roku 252 tys. samochodów oraz 359 tys. silników, co w porównaniu z rokiem 2010 daje wzrost odpowiednio o 10 i 12 procent.