Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Kia Venga 1.4 - 90 KM

Kia Venga testKia Venga na polskim rynku zadebiutowała w 2010 roku i już na dobre się tu zadomowiła. To kolejne auto koreańskiego producenta, które zostało zaprojektowane z myślą o europejskim rynku i tutaj też jest produkowane.

 

Przejazd na Karowej kończy tegoroczny sezon Kia Lotos Race

 Kia picanto na ulicy KarowejPokazowy przejazd trzech wyścigowych Picanto podczas Kryterium Asów na ul. Karowej w Warszawie, zakończył tegoroczną aktywność zawodników Kia Lotos Race.

Wyścigowymi Kia kierowali finaliści tegorocznych Mistrzostw Polski Kia Picanto. Damian Łata, zdobywca trzeciego miejsca w KLR, brał także udział w całym rajdzie 50 Barbórki Warszawskiej prowadząc czteronapędową rajdówkę, ale jego załoga nie zakwalifikowała się niestety do startu na „Pani Karowej”. Miał jednak szansę pokonania tego legendarnego już odcinka specjalnego za kierownicą wyścigowego Picanto.

 Kia picanto na ulicy Karowej

Jako pierwszy na trasę wyruszył tegoroczny zdobywca tytułu mistrzowskiego, Bartłomiej Mirecki. 16-to latek po raz pierwszy miał okazję zaprezentowania się podczas słynnego kryterium, ale mamy nadzieję, że nie był to jego ostatni występ w towarzystwie innych mistrzów kierownicy.

 Kia picanto na Karowej

Wyścigowe Picanto dwukrotnie pojawiały się na Karowej, za każdym razem wyjeżdżając na trasę w komplecie i pokonywały ją tworząc symulację wyścigu. Wymagający technicznie OS wszystkim udało się przejechać widowiskowo i bez przygód, których w tym roku innym kierowcom na Karowej los nie szczędził.

 Kia picanto na Karowej

Teraz nasze wyścigówki wracają na zasłużony przegląd i odpoczynek przed zbliżającym się już, drugim sezonem Kia Lotos Race, który ruszy wiosną 2013 r.

 Kia picanto na Karowej

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Trzy nagrody za design dla Kia w konkursie Automotive Brand Contest 2012 to kolejny sukces teamu projektantów tej znanej koreańskiej marki, kierowanego przez Głównego Stylistę (CDO) Petera Schreyera.