Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Kia Venga 1.4 - 90 KM

Kia Venga testKia Venga na polskim rynku zadebiutowała w 2010 roku i już na dobre się tu zadomowiła. To kolejne auto koreańskiego producenta, które zostało zaprojektowane z myślą o europejskim rynku i tutaj też jest produkowane.

 

Kia Forte / Cerato – nowe zdjęcia i wideo

Kia ForteKia rozkręca kampanię promującą całkowicie nowego kompaktowego sedana Kia K3,  który a USA będzie występował pod nazwą Forte.

Po prezentacji dwóch szkiców prezentujących bryłę nadwozia oraz pierwszych jeszcze zamaskowanych zdjęciach modeli produkcyjnych, które prezentowaliśmy na początku tygodnia, Kia wymyśliła nowy sposób promocji tego modelu. W centrum handlowym w Korei Południowej zaprezentowano model K3 zamknięty za ścianami z pudełek. Przechodnie mogli wyciągnąć pudełko i zobaczyć tylko fragment samochodu.

Kia Forte

Kia Forte

Kia Forte

Ponieważ nie mogliśmy polecieć do Korei zobaczyć nowy model Kia Forte,  zostały zainstalowane kamery na żywo przekazujące obraz z różnych widoków.

Oprócz wideo z kamery online i kilku print screenów odkryliśmy również zdjęcie pokazujące Kia K3 bez kamuflażu. Nie wiemy jednak czy te zdjęcie jest prawdziwe, nie tylko dlatego, że zderzak i przednie lampy są niedopasowane ale również tył samochodu został zniekształcony.

Kia K3

Nowa Kia K3 trafi do sprzedaży pod koniec tego roku w Korei, natomiast na rykach zagranicznych wejdzie do sprzedaży na początku przyszłego roku pod nazwami Kia Forte i Cerato.

źródło: carscoop.blogspot.com

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Kia Motors Polska podpisała umowę partnerską z Akademią Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara (ABJTK). W ramach współpracy ABJTK będzie użytkowała osiem nowych samochodów Kia cee’d w wersjach kombi oraz hatchback.