Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Test Kia cee’d 1,6 GDI

Test Kia cee’d 1,6 GDI

Kia w rekordowo krótkim czasie dogoniła europejskich konkurentów. Nowy cee’d oferuje przestronną karoserię, cichy i mocny silnik wysokoprężny oraz mnóstwo nowych systemów wspierających kierowcę, a mimo to jego cena pozostaje konkurencyjna.

 

Paul Philipott nowym prezesem Kia Motors w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Paul PhilipottPaul Philipott, były dyrektor operacyjny Kia Motors Europe jest pierwszym dyrektorem generalnym europejskiego oddziału spoza Korei.

Philipott został dyrektorem zarządzającym Kia Motors w Wielkiej Brytanii w 2007 roku. Po dwóch latach przeniósł się do Frankfurtu a teraz powrócił do Weybridge by zostać prezesem Kia Motors w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Takie zmiany są częścią planu firmy Kia mającej na celu wzmocnienie zarządzania marką na poszczególnych rynkach lokalnych oraz dalszy rozwój marki na rynkach światowych.

Kia Motors Europe pod przywództwem Philpotta przeszła okres znacznego rozwoju. W tym okresie wprowadzono 7-letnią gwarancję, która nadal jest najlepsza w branży motoryzacyjnej. Wprowadzono wiele nowych modeli, które bardzo szybko zyskały uznanie klientów i uczyniły markę Kia najszybciej rozwijającą marką samochodową.

Brandon Yea, prezes Kia Motors Europe, ogłaszając tą decyzję powiedział, że marka Kia jest obecnie najszybciej rozwijającą się firmą automotive w Europie, która jest zdeterminowana do dalszego rozwoju i osiągnięcia globalnego sukcesu.

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Kia Ray EV (Electric Vehicle) to pierwszy elektryczny samochód marki Kia, zaprojektowany wyłącznie na potrzeby rynku koreańskiego.