Reklama

NASI PARTNERZY

Reklama

Kia Venga 1.4 - 90 KM

Kia Venga testKia Venga na polskim rynku zadebiutowała w 2010 roku i już na dobre się tu zadomowiła. To kolejne auto koreańskiego producenta, które zostało zaprojektowane z myślą o europejskim rynku i tutaj też jest produkowane.

 

Paul Philipott nowym prezesem Kia Motors w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Paul PhilipottPaul Philipott, były dyrektor operacyjny Kia Motors Europe jest pierwszym dyrektorem generalnym europejskiego oddziału spoza Korei.

Philipott został dyrektorem zarządzającym Kia Motors w Wielkiej Brytanii w 2007 roku. Po dwóch latach przeniósł się do Frankfurtu a teraz powrócił do Weybridge by zostać prezesem Kia Motors w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Takie zmiany są częścią planu firmy Kia mającej na celu wzmocnienie zarządzania marką na poszczególnych rynkach lokalnych oraz dalszy rozwój marki na rynkach światowych.

Kia Motors Europe pod przywództwem Philpotta przeszła okres znacznego rozwoju. W tym okresie wprowadzono 7-letnią gwarancję, która nadal jest najlepsza w branży motoryzacyjnej. Wprowadzono wiele nowych modeli, które bardzo szybko zyskały uznanie klientów i uczyniły markę Kia najszybciej rozwijającą marką samochodową.

Brandon Yea, prezes Kia Motors Europe, ogłaszając tą decyzję powiedział, że marka Kia jest obecnie najszybciej rozwijającą się firmą automotive w Europie, która jest zdeterminowana do dalszego rozwoju i osiągnięcia globalnego sukcesu.

Fanklub Kia to serwis prowadzony przez entuzjastów niezależny od Kia Motors Polska. Na naszych stronach publikujemy najnowsze informacje, opisy poszczególnych modeli, testy oraz ciekawostki dotyczące samochodów marki Kia. Umieszczone na stronie znaki towarowe użyte są wyłącznie w celach informacyjnych i stanowią własność ich producentów.

Aż czterema premierami Kia Motors zainaugurowała wtorkowe otwarcie 64 International Automobil-Ausstellung (IAA) 2011 we Frankfurcie. Obok nowej, trzydrzwiowej wersji Rio, odświeżonej Kii Soul i przygotowanego specjalnie na potrzeby markowego pucharu, organizowanego przez Kia Motors Polska wyścigowego Picanto uwagę gości przyciąga pełen mocy, dynamiczny i wybiegający w przyszłość samochód koncepcyjny Kia GT, który zapowiada wyraźnie nowy kierunek designu tej marki.